Home / Tag Archives: provokim

Tag Archives: provokim

Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto)

Bella Hadid arriti në Big Apple të shtunën në mëngjes dhe dukej e lehtësuar, teksa stili i veshjes e la në baltë, pasi ekspozoi më shumë seç duhej nga asetet e saj.Modelja 21-vjeçare po kalonte në rrugët e Nju Jorkut me mikeshat e saj, kur papritur këmisha u ngrit më shumë seç duhej dhe gjoksi i saj doli në pah.1 of 7Ajo mbante veshur edhe një palë xhinse shumë të lezetshme dhe atlete të zeza Balenciaga.3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

“Rrezik nga Shqipëria e madhe” – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Kur na ndajnë vetëm pak ditë nga vizita e kryeministrit shqiptar Edi Rama në Serbi, Beogradi zyrtar nuk ndihmon në përmirësimin e klimës mes dy vendeve. Përkundrazi madje, i hedh benzinë zjarrit. Presidenti serb Tomislav Nikoliç edhe një takim në Beograd me kryeministrin e Francës …

Lexone