Home / Tag Archives: protestuar

Tag Archives: protestuar

FOTOT: “Kthehu Kreshnik”, plas humori në internet me protestën e opozitës

Ndryshe nga sa ishte paralajmëruar, thirrjes së opozitës për të protestuar ju përgjigj veç një numër i vogël qytetarësh.Kjo ka bërë që faqet e njohura të humorit të ironizojnë organizimin dhe besueshmërinë që ka humbur klasa politike në vend.Më poshtë do të mund të shihni disa nga memet më pikante që sot kanë bërë xhiron e rrjetit. (TemA)

Lexone