Home / Tag Archives: protagonistet

Tag Archives: protagonistet

VIDEO: Sherr apo?! Në rrjet plas humori me këtë moment

Mbrëmjen e së enjtes u luajt ndeshja West Ham-Manchester United, që përfundoi në barazim pa gola dhe episodi më interesant i saj ishte në minutën e 86, kur Paul Pogba dhe Mark Noble nisën një sherr mes tyre pas një faulli.Mesfushori veteran i West Ham humbi kontrollin pasi pësoi ndërhyrjen e gabuar dhe iu sul francezit, duke i futur gishtat në hundë dhe gojë kundërshtarit. Pogba nuk i ktheu dorë në mënyrë që situata të mos rëndohej edhe më shumë.Në fund të ndeshjes, protagonistët e këtij sherri që u tall shumë në rrjet u përqafuan dhe qeshën me atë që ndodhi.#pogba #warrior #nobleA post shared by @ manchester_united_bih on May 10, 2018 at 2:23pm PDT

Lexone