Home / Tag Archives: protagoniste

Tag Archives: protagoniste

FOTOT: Rivalia e Kim Kardashian përshëndet fansat me poza seksi

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikaniaSë fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”. Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

Lexone

Miley kërcen twerk, mamaja i gjuan në të pasme (Video)

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të thyejë kufijtë me veshjet e saj, muzikën ose personalitetin e egër.Pra, Miley Cyrus nuk e kishte fare problem të dilte në rrjetet sociale me nënën e saj Tish në nder të Ditës së Nënës të dielën.Këngëtarja e këngës “Wrecking Ball”, shkëlqente me veshjen e saj sportive, ndërsa e ëma u bë protagoniste e videos, teksa i gjuante në të pasme gjatë kërcimit twerk të 25-vjeçares.14 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Pamela Anderson, asistente e një magjistari (Foto)

Pamela Anderson do të mbesë në memorien e publikut me kostumin ‘body’ të kuq në imazhet e serialit “Baywatch”, por edhe me ‘body’ të zi dhe këpucë me taka arrin të bëjë për vete fansat e saj.Aktorja dhe modelja është shfaqur së fundmi si asistente speciale e një magjistari, iluzionistit Hans Klos, të cilin e shoqëron në turne në shfaqjet e tij.Në programin e televizionit gjerman ZDF-Fernsehgarten, në ‘show’ ka qenë e ftuar edhe aktorja e bukur, e cila mbante veshur një ‘body’ të errët, duke qenë protagoniste e skenës së trukeve të magjistarit, ku shfaqej mjaft sensuale.1 of 77 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Protesta, Pinoku, talljet ndaj Bufonit dhe… hajduti arbitër!

Tifozët e Interit kanë qenë protagonistë si në fillim të ndeshjes, ashtu edhe në fund. Kurioze nisma e tyre e veçantë për të mbajtur në 5 minutat e para heshtje totale, në formë solidariteti ndaj “vjedhjeve” dhe dëmeve që kanë pësuar ekipet kundërshtare të Juves gjatë gjithë këtyre viteve. Më pas, super koreografia me Pinokion bardhezi, teksa me hundën e tij mbante trofetë e fituar nga Juventusi, por edhe 7 finalet e Champions të humbura dhe Serinë B.Sakaq, në shënjestër ka përfunduar edhe Bufon me thirrjet “jo sensibël” (duke kujtuar deklaratat post Madrid ndaj arbitrit Oliver) te pankarta “trukime, klube të falimentuara, diploma e blerë. Çfarë shembulli je ti! Bufon, njeri m…”. Por, i kuqi ndaj Vesinos i ka acaruar teksa kanë nisur thirrjet “hajdutë, hajdutë!”, por edhe “Orsato njeri m…” dhe “dini vetëm të vidhni”.

Lexone