Home / Tag Archives: promovuar

Tag Archives: promovuar

FOTOT: Një bukuri e “zjarrtë” si Demi Rose

Ajo nuk ka “frikë” dhe nuk heziton që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat ndërsa pozoi me rroba banje për të promovuar ISAËITFIRST.com në Ibiza.Modelja 23-vjeçarja vuri në pah pasuritë e saj të bollshme me bodysuit ngjyrë të kuqe. (TemA)

Lexone

Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet

Mbrëmjen e kësaj të premte në studion e “Zonë e Lirë” janë të ftuar dy personazhet e famshën Linda Morina dhe Lek Plepi.Ata kanë ardhur në emision për të promovuar një bashkëpunim.Ndiqini në videon më poshtë bashkëpunimin mes tyre:The post Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

I paparë/ Marko, 16 vjeçari i talentuar sjell fuqishëm rrymën hip-hop

Marko është një djalosh 16 vjeçar, i cili ka një talent të padiskutueshëm në rrymën e hip-hopit.Sonte, Marko ka promovuar këngën e tij të re, “Dashni je ti”, një këngë ritmike që ndërthur rrymën e hip-hopit me kërcimet e po kësaj rryme.The post I paparë/ Marko, 16 vjeçari i talentuar sjell fuqishëm rrymën hip-hop appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte kanë ardhur për të promovuar shfaqjen ‘Lufta dhe paqja…pa pilaf’ aktorët e njohur nga Shkodra.Të gjithë aktorët kanë hedhur akuza të ashpra ndaj drejtoreshës së Tetatri Migjeni në Shkodër Rita Gjeka, për të cilën thanë se ishte e vënë në atë post për shkak të lidhjeve politike.Regjisori Bruno Shllaku ishte ai që bëri deklaratën më të fortë duke e quajtur shkatërrimtare:“Rita është shkaterrimtare, është aksidentale atje, fal lidhjeve politike.Që kur ka ardhur ajo nuk kam marrë asnjë projekt, bëj punë shumë të mira, më të mira se ata që marrin nga 20 milion lekë. Të tjerë kanë marrë lekë e i kanë futur në xhep, sepse aty ka artistë që marrin lekë, vijnë i shkruajnë vetë, i luajnë vet dhe i shikojnë vet, ata i marrin lekët”, u shpreh Shllaku./Zoneelire.alThe post Aktorët në ‘Zonë e Lirë’ hedhin akuza të ashpra për Drejtoreshën e Tetatrit në Shkodër appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Kush është Valbona Rushitaj dhe pse “Më fal” ?

E ftuara e radhës në Zonë e Lirë është Valbona Rushitaj, një këngëtare e muzikës popullore.Ajo vjen për të promovuar klipin e saj më rë ri dhe të tretin nga gjithë punët e saj me titullin “Më fal”. Po kujt i kërkon falje Valbona?Ajo thotë se kënga i kushtohet të gjitha vajzave që janë lënduar nga dashuria dhe se në këngë i lutet Zotit ta falë dhe ta ktheje atë që i mungon.Valbona gjithashtu ka treguar edhe detaje rreth vetes.Ajo punon si dado tashmë prej 11 vitesh në Greqi dhe se më herët ka qenë sportiste dhe prej 1 viti tashmë i është futur muzikës në moshën 38 vjeçare, duke shtuar se nuk ka ndërmend të ndalet.The post Kush është Valbona Rushitaj dhe pse “Më fal” ? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

“Presidentet” nga Werner Schwab, ngjitet premierë në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental

Shfaqja “Presidentet” nga Werner Schwab, do të ngjitet premierë në sallën Moliere të Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, në datat 28 & 29 prill, ora 20:00. Disa prej pjestareve të kësaj shfaqje janë në emisionin e sotëm të “Zonë e lirë” për të promovuar këtë shfaqje.Kjo është një komedi, e cila vjen për herë të parë në shqip me regji nga Sabine Mitterecker dhe nën interpretimin e aktoreve Ermira Gjata, Adriana Tolka dhe Eni Jani.Kjo vepër trajton historinë e tre grave, të cilat nuk kanë jetë përtej televizorit të tyre dhe jetojnë me kujtimet e së shkuarës. Ato i përkasin një klase sociale që shmanget nga shumë njerëz, pasi jeta e tyre është e cekët, memoria e vagullt dhe gjuha e tyre është vulgare. Këto tre gra jetojnë në një ëndërr dhe humbja e kontrollit ndaj iluzionit, sjell një fund të përgjakshëm.Shfaqja vjen nën bashkëpunimin e TKEKS me Ambasadën Austriake në Tiranë.The post “Presidentet” nga Werner Schwab, ngjitet premierë në skenën e Teatrit Kombëtar Eks..

Lexone

Kim Kardashian, parfum me trupin e saj (Foto+Video)

Për ditë me radhë ajo ka ngacmuar fansat e saj me foto provokuese, ku shfaqet lakuriq. Mirëpo e gjithë kjo tashmë e ka një shpjegim.Kim Kardashian ka lancuar imazhin e shishes së saj të parfumit dhe ai do ketë formën e trupit të saj.37-vjeçarja ka postuar foto dhe video në rrjetet sociale për të promovuar produktin e saj më të ri dhe sigurisht të veçantë, siç di ta sjellë vetëm Kim.1 of 5http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2018/04/26/666383501652900096/640x360_MP4_666383501652900096.mp4 26 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Seldi ia blen Mimozës pallton më të bukur që keni parë

Janë dy kënhëtarët më simpatikë për publikun, që duke e përshtatur këngën e tyre me preferencat e shumicës së publikut, ata arritën të bëhen edhe më të komentuarit në media. Seldi dhe Mimoza me fejesën e tyre ishin sensacioni i shtypit rozë për një kohë të gjatë dhe ende ata …

Lexone