Home / Tag Archives: projektit

Tag Archives: projektit

Rama tregon projektin e aksit rrugor që nis nga porti i jahteve në Orikum (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke prezantuar projektin e ri për ndërtimin e aksit rrugor që do nisë nga porti i jahteve në Orikum dhe deri në Himarë.“Mirëmëngjesi dhe me imazhet e projektit për ndërtimin e aksit rrugor nga Porti i Jahteve në Orikum, duke vijuar në Llogara, për tu lidhur më pas me Himarën përmes një tuneli, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.MIRËMËNGJES dhe me imazhet e projektit për ndërtimin e aksit rrugor nga Porti i Jahteve në Orikum, duke vijuar në Llogara, për tu lidhur më pas me Himarën përmes një tuneli, ju uroj një ditë të mbarëGepostet von Edi Rama am Montag, 14. Mai 201815 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone