Home / Tag Archives: projektee

Tag Archives: projektee

Kapën motrat, Eni i thotë Gretës: Na ngele beqare

Janë motrat më të përfolura në shoubizin shqiptar.  Është fjala për Gretën dhe Eni Koçin, të cilat janë mjaft të pranishme në shtypin rozë me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme, shkruan Gazeta Blic. Është kjo Eni, e cila e ka ngacmuar së fundmi Gretën me anë të një imazhi duke …

Lexone