Home / Tag Archives: profilet

Tag Archives: profilet

Geti dhe Marina pak pas martesës, çka po ndodh me çiftin?

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë janë një ndër çiftet më të përfolura në skenën tonë. Por, pas martesës së tyre dhe muajit të mjaltit Geti dhe Marina shumë rrallë shihen duke postuar foto bashkë. Kjo shihet edhe në profilet në Instagram të të dyve ku ka shumë pak …

Lexone

Këndvështrim Islam- Kuriozitete nga feja.

Rubrika Këndvështrim Islam, transmetohet në Radio Televizionin Islam në kuadrin e informacioneve plotësue për dëgjuesit dhe shikuesit tanë. ************************************************** www.rtvislam.com www.radioislame.com ***************************************************************** Shikues i/e nderuar! Nëse e keni gjetur këtë material të dobishëm, ju lutemi që ta shpërndani sa të keni mundësi nëpër webfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja …

Lexone