Home / Tag Archives: profesionale

Tag Archives: profesionale

Prezantuesja nxjerr videon, ja çfarë i ndodh asaj pas kamerave

Alba Hoxha është një balerinë mjaft e njohur dhe e talentuar, që e kemi parë shpesh në televizionin Klan.A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on May 20, 2018 at 7:47am PDTSë fundmi, ajo prezanton edhe motin në këtë televizion, ku shfaqet mjaft serioze dhe profesionale.1 or 2 ?A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on May 1, 2018 at 10:22am PDTMegjithatë, në një video të postuar nga vet balerina në profilin e saj në Instagram, ajo ka treguar disa momente shumë komike nga prapaskenat e xhirimeve të motit.E veshur serioze dhe duke dhënë motin, Alba ka bërë mjaft gafa teksa fliste, të cilat ka vendosur t’i përmbledhi në një video komike dhe t’i shpërndajë me fansat e saj.Moti sot dhe neser #Part1A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on May 23, 2018 at 5:53am PDTThe post Prezantuesja nxjerr videon, ja çfarë i ndodh asaj pas kamerave appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Mjet i dyshimtë në oborrin e spitalit, evakuohen pacientët

Një mjet i dyshimtë në një qese është parë në oborrin e spitalit të Pejës dhe Policia e Kosovës ka urdhëruar evakuimin e pacientëve të Repartit Kirurgjik dhe Pediatrik derisa ekipet profesionale të Policisë të saktësojnë se për çfarë mjeti bëhet fjalë.Po ashtu vizitat tek pacientët sot janë ndërprerë për shkak të situatës së krijuar.Spitali i Përgjithshëm në Pejë njofton se askush nuk ka nevojë të shqetësohet për pacientët, pasi ata po trajtohen dhe janë marrë masa që kujdesi ndaj tyre të bëhet edhe pas evakuimit.

Lexone

Prokurorja Fatjona Memçaj kalon testin e ‘Vettingut’

Prokurorja e Apelit të Tiranës, Fatjona Memçaj kalon testin e Vettingut. KPK rikofirmoi në detyrë prokuroren, duke e cilësuar të pastër.Memçaj ka deklaruar në ILDKPI një apartament banimi 96 m me vlerë 27.800 dollarë, makine Vespa dhe llogari bankare. Edhe DSIK, Drejtoria e Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, e cilëson figurë të përshtatshme.Ndërkohë për sa i përket aftësisë profesionale janë shqyrtuar nga KPK pesë dosje të saj dhe vetëm për dy prej tyre ka ankesa.Memçaj ka paraqitur mbrojtjen duke thënë se nuk ka kontestime. Prokurorja ka kërkuar rikonfirmimin në detyrë.3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone