Home / Tag Archives: production

Tag Archives: production

Meda do t’iu ‘çmend’ me hitin e ri (Video)

Këngëtari Meda po vjen me një projekt të ri muzikor. Lajmi.net merr vesh nga burimet afër këngëtarit se ai këtë projekt e ka punuar në Massive Production të Granit Gashit, me tekst të Ghulos dhe editor Emra com. Ky projekt muzikor do ketë edhe finalizim vizual dhe padyshim që do …

Lexone

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

Xhensila, duet me Irkenc Hykën (VIDEO)

“Si të jem mirë” mban titullin kënga më e re që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Irkenc Hykës dhe Xhensila Myrtezajt. Është edhe kjo një këngë me ritme verore për t’iu përshtatur sezonit që padyshim se do të pëlqehet nga fansat e dy këngëtarëve. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën …

Lexone

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (VIDEO)

Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin. Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri. Max Production e …

Lexone

Elvana Gjata – Kuq e zi je ti ft. Flori

Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production : Digitalb. https://www.facebook.com/Digitalb Copyrights owned by Digitalb. Music video for Kuq e zi je ti ft. Flori performed by Elvana Gjata. Site: http://www.threedots.al Facebook: https://www.facebook.com/elvanagjatazyrtare/timeline Instagram: http://instagram.com/elvanagjataaaa Copyright (C) 2015 Digitalb.

Lexone

ARTIOLA & PONI – FOL SHQIP

Music: Artiola Toska Lyrics: Artiola Toska Arrangement: Alban Furtuna Video: Supersonic Production & Alexander Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion www.super-sonic.tv 2013

Lexone