Home / Tag Archives: probleme (page 36)

Tag Archives: probleme

Akuzoi burrin e tezes se e përdhunoi, zbardhen dëshmitë

Auto Draft

Kanë dalë sot dëshmitë e para pas denoncimet të skandalit të ndodhur në Berat pak ditë më parë, ku një adoleshente akuzonte për përdhunim burrin e tezes. Kanë dalë sot dëshmitë e para pas denoncimet të skandalit të ndodhur në Berat pak ditë më parë, ku një adoleshente akuzonte për …

Lexone

Shfaqet në Gjirafa premiera e filmit “Zonjusha”

Shfaqet në Gjirafa premiera e filmit “Zonjusha”

Gjirafa.com është shfaqur premiera e filmit “Zonjusha” nga ora 20:00. Tre gangsterëve, u kërkohet ta kryejnë një punë për të cilën s’kanë përvojë. Sidoqoftë, nuk mund ta refuzojnë për shkak të krenarisë dhe shumës së parave që u ofrohet në këmbim. Gjatë rrugës ata ballafaqohen me shumë probleme dhe kjo …

Lexone

Breshëri i madh bie shiko cfar behet, breshëri u shkatërron të mbjellat

Fermerët e Maliqit "me sytë" nga zoti, breshëri u shkatërron të mbjellat

Breshëri i regjistruar në disa zona të rajonit juglindor ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në fushën e Maliqit. Më shumë se 15 ha kultura bujqësore, kryesisht perimet e stinës janë dëmtuar. Tashmë fermerët kërkojnë mbështetjë nga shteti për subvencionimin e tyre, pasi dëmet janë të përsëritura. Kryetari i Bashkisë Maliq …

Lexone

Prapaskenat e lidhjes Meta-Gruevski me lobistin misterioz të rusëve

Dalja në dritë e operacioneve të lobistit ruso-hebre, David Zaikin, nga ana e gjigandit mediatik amerikano-gjerman politico.eu, ka zbardhur vetëm një pjesë të aferës që përbashkonte në interesa politike Ilir Metën dhe Nikolla Gruevskin, shkruan blogeri Isak Arnsdorf në “Propublika“, transmeton “Tesheshi“ . David Zaikin është njeriu që përfaqësonte interesat …

Lexone

Dhimbjet e shpinës dhe qafës – Kuriozitete dhe këshilla

Kuriozitete dhe këshilla insertet nga emisioni “Pasditja ime” e bardhë Përgatiti dhe lexoi tekstin: Klajd Gorica Montazhi: Endri DHIMBJET E SHPINËS DHE QAFËS Teksa sheh këta profesionistë që e bëjnë çlirimi nga dhimbjet duket aq i lehtë . Gjithsesi mos e provoni në shtëpi. Është shumë më e ndërlikuar seç …

Lexone

Albanian Remix 2017 (Remix Shqip) HD || HITET SHQIP 2017 || Club Music

► Albanian Remixes 2017 | Winter 2016 | Mixtape by Genvis (2017) ► Abonohu ketu: http://goo.gl/ydCRRJ ► Booking: http://instagram.com/si.vneg & genvism@gmail.com Click “Show more” for more info. ⬇ ► Playlist: 1. ➥ Remix: ➥ Official Song: 2. ➥ Remix: ➥ Official Song: 3. ➥ LINK: 4. ➥ Remix: ➥ Official …

Lexone

Brazdat (1973)

Rregjizor:Kristaq Dhamo Skenari:Dhimitër Xhuvani Muzika: Lozin Aktoret: Elida Topçiu … Marta Pandi Siku … Ademi Astrit Çerma … Zeneli Muhamet Shehu … Brigadieri Sotiraq Bratko … Skënderi Albert Verria … Babai i Ademit Ilia Shyti … Përgjegjës i ofiçinës Suzana Zekthi … Shpresa Besa Imami Mihal Stefa Arqile Nesho Vangjel …

Lexone