Home / Tag Archives: prezenca

Tag Archives: prezenca

VIDEO: Gjarpri futet brenda në klasë, tmerrohen nxënësit

Ky është momenti tronditës kur një gjarpër fytet në klasë për shkak të vapës.Zvarraniku u fut menjëherë në klasë poshtë bankave të nxënësve.Fëmijët u frikësuan nga prezenca e tij dhe filluan të kërcenin sipër bankave.“Jashtë ishte vapë, ndërsa brenda kemi pajisje për freskimin e ajrit.Kjo besoj ishte arsyeja se pse ai u fut në klasë.Ishte një gjarpër i vogël, por na zuri në befasi”, ka thënë mësuesi, i cili arriti ta kapte zvarranikun.Fatmirësisht asnjë nxënës nuk u sulmua nga gjarpri.Ngjarja ndodhi në një shkolle filloreje në Kinë. (TemA)

Lexone

FOTOT: Në dush me vajzat seksi të “Grande Fratello”

Prej disa javësh në Itali ka nisur edicioni i 15 i reality show-t “Grande Fratello”.Ky format është padyshim mjaft i ndjekur falë konkurenteve bukuroshe që marrin pjesë në të dhe jo vetëm.Dhe prezenca e këtyre bukurosheve seksi, të cilat nxjerrin në pah hiret e tyre, nuk ka kaluar pa u vënë re nga mediat rozë, të cilat kanë fiksuar një tjetër moment, ku vajzat këndojnë në dush. (TemA)

Lexone