Home / Tag Archives: premieren

Tag Archives: premieren

FOTOT: Një 24 vjeçare si Kara Del Toro

Ajo shkëlqen në paraqitjet e saj.Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as të mërkurën mbrëma kur Kara Del Toro u paraqit në tapetin e kuq në Los Angeles, për premierën e filmit Adrift në Regal LA Live Stadium 14.E buzëqeshur, modelja 24 vjeçare dukej e mahnitshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin. (TemA)

Lexone