Home / Tag Archives: preferojne

Tag Archives: preferojne

Studimi/ Ky është qyteti i Shqipërisë ku femrat bëjnë më shumë seks

Ky është një studim i cili tregon origjinën e femrave që bëjnë më shpesh seks.Sipas tij, femrat nga Shkodra preferojnë të bëjnë më shpesh seks.23% e të pyeturave shprehen se bëjnë shpesh seks.Në vendin e dyte me 17% renditen femrat nga Korça, ndërsa me 16.5% vendin e tretë e plotësojnë vajzat nga Durrësi.Ndërsa dhjetëshja e parë plotësohet nga: 4- Tirana – 15.1% 5- Elbasani – 10 % 6- Gjirokastra – 9% 7- Tropoja – 7% 8- Lushnja – 5% 9- Kukësi – 4.3% 10- Pogradeci – 3.3%.The post Studimi/ Ky është qyteti i Shqipërisë ku femrat bëjnë më shumë seks appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Beyonce dhe Jay Z, nxjerrin trailer për turin (Video)

Jay Z dhe Beyonce preferojnë ta promovojnë turin e tyre të ri “On The Run” si askush tjetër në botën e muzikës. Çifti i yjeve ka publikuar një trailer filmi të titulluar “Run” për të promovuar turin e tyre të lajmëruar së fundmi. Aktorët që bëjnë pjesë në të janë shumë të njohur, po ashtu edhe personat që kanë punuar për realizimin e tij. Traileri është në stilin Bonnie dhe Clyde në versionin muzikor.19 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Zviceranet ja cilët burra i preferojnë (FOTO)

Martesat binacionale janë rezultat i ndryshimeve politike, ekonomike dhe shoqërore; ndihmuar edhe nga udhëtimet e shkurtra, përparimit digjital dhe lehtësimit të komunikimit, shkruan mediat zvicerane “Blick”. Kështu ndodh që dy nga pesë zviceranë martohen me të huaj, pra 40 përqind e martesave të përgjithshme janë me kombësi të ndryshme. Vajzat …

Lexone