Home / Tag Archives: prapaskenat

Tag Archives: prapaskenat

Nuk flasin me njëri-tjetrin, Rudina zbulon çfarë ndodhi në prapaskenat e TVKlan, kur Agroni erdhi i ftuar

Ata dikur kanë bashkëpunuar ngushtë me njëri tjetrin, bëhet fjalë për Agron Llakaj dhe Rudina Dembacaj, të cilët sot i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre.Llakaj ishte i ftuar pak javë më parë “Në kurthin e Piter Pan” e teksa të gjithë po prisnin që ai të përballej me Rudinën në skenë, kjo nuk ndodhi.E ftuar në “Xing me Ermalin”, aktorja ka treguar se në prapaskenë, është përballur me Agronin, por nuk i kanë folur njëri-tjetrit.“Unë kalova aty, se kisha rrugën, po ai bëri nga dy hapa mbrapa, më shmangu, mirë bëri, për çfarë mos më shmangte. Unë si flas kurrë, edhe po të më vijë të më lutet, nuk i flas”, u shpreh Rudina.The post Nuk flasin me njëri-tjetrin, Rudina zbulon çfarë ndodhi në prapaskenat e TVKlan, kur Agroni erdhi i ftuar appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone