Home / Tag Archives: pranveramiremengjes

Tag Archives: pranveramiremengjes

Besi dhe Xhensila japin lajmin e madh

Një nga çiftetmë të dashur dhe më të ndjekur në rrjetet sociale janë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Pas martesës së bujshme të gjithë po presin që ata të japin lajmin e bukur të shtatzënisë. Por me sa duket do presim akoma për të Besi dhe Xhensila kanë dalë në …

Lexone