Home / Tag Archives: postimin

Tag Archives: postimin

Prenotoi hotelin në internet, shokohet nga ajo që gjen turistja: Mos i besoni fotove

Bota virtuale është bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë, por jo gjithmonë jemi të lumtur ose marrim atë çfarë kërkojmë prej saj.Një grua e cila mendoi se rezervoi në një hotel me një pishinë të madhe, është shokuar kur ajo arriti në vendin ku prenotoi.Jenny Kershav nga Manchester i Anglisë, u bë virale në rrjet me postimin e saj në Twitter, ku publikonte foto nga hoteli të paraqitur në Booking.com dhe foto e bërë nga vetë ajo.“Pishina e hotelit tonë në Vietnam në Booking dhe në realitet,” shkruan ajo poshtë imazhit.Ajo që në fotot e paraqitura në internet dukej një pishinë gjigante, në fakt nuk ishte gjë tjetër veç se një vaskë e vogël. (TemA)

Lexone

Rama tregon ndryshimin e Xhamisë Et’hem Beu: Agjërim të lehtë (Foto)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke postuar disa foto të restaurimit të Xhamisë Et’hem Beu në kryeqytet. Krahas fotove, ai ka uruar edhe një agjërim të lehtë për besimtarët myslimanë.“Mirëmëngjesi dhe me këto foto nga kantieri i restaurimit të Xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë, pjesë e programit ‘Rrugët e Besimit’ që mundëson restaurimin e objekteve të Kultit si pjesë e zhvillimit të Turizmit Kulturor, ju uroj të gjithë qytetarëve myslimanë agjërim të lehtë”, thuhet në postimin e tij në Facebook.1 of 717 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Rama tregon restaurimin e Xhamisë Et’hem Beu dhe uron agjërim të lehtë (Foto)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke postuar disa foto të restaurimit të Xhamisë Et’hem Beu në kryeqytet. Krahas fotove, ai ka uruar edhe një agjërim të lehtë për besimtarët myslimanë.“Mirëmëngjesi dhe me këto foto nga kantieri i restaurimit të Xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë, pjesë e programit ‘Rrugët e Besimit’ që mundëson restaurimin e objekteve të Kultit si pjesë e zhvillimit të Turizmit Kulturor, ju uroj të gjithë qytetarëve myslimanë agjërim të lehtë”, thuhet në postimin e tij në Facebook.1 of 717 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Mohoi se është ndarë me djalin e Topallit, moderatorja befason me postimin e fundit: Plus 3000 followers për 24 orë. Do ti provokoj vetë…

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati.Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale duke thënë se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe ata vijojnë të jenë së bashku.Gjithsesi duket se ky lajm ka dhënë efektin e vet. Eva Murati ka postuar një Instastory tjetër ku tregon se vëmendja e tepruar këto ditë i ka shërbvyer për mirë.“Plus 3000 followers për 24 orë. Definitivisht duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet hahaha”- ka shkruar ajo.

Lexone

Erjona Sulejmani, në kërkim të mashkullit perfekt

1 of 5Një postim paksa nostalgjik. Erjona Sulejmani, e ndarë pak kohë më parë Blerim Dzemaili, ndoshta është vënë në kërkim të partnerit perfekt.Ndoshta është e bindur që ai nuk ekziston, por për një grua është e rëndësishme që të mos kënaqet me pak, për të kërkojë gjithmonë maksimumin.Në postimin e saj të fundit në Instagam, Erjona liston të gjithë virtytet që duhet të ketë mashkulli ideal, që një femër duhet të pretendojë ta ketë në krah. Ndoshta kërkon shumë dhe e tepron pak, por ajo thotë se “Shpresa vdes e fundit”.3 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Marina publikon një foto magjike nga shtrati, ku është Geti?!

Kanë zgjedhur St. Moritz, një nga vendet më të kushtueshëm dhe më të preferuara nga të famshmit për disa ditë pushimi, pa i ardhur ende fundi dimrit. Motrat Vjollca të shoqëruar nga parterët e tyre po kalojnë disa ditë relaksi. Marina Vjollca ka ndarë këtë mëngjes një pamje që të …

Lexone

Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj!

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun,  Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi dhe nëna e Albatritit. Merita sot festoon ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe reja e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. Sot eshte …

Lexone