Home / Tag Archives: poshte

Tag Archives: poshte

Vret zebrën e sapolindur (Video)

Luanët janë të paparashikueshëm. Një zebër sapo kishte lindur, dhe ende pa iu hequr e gjithë pëlhura me të cilën ishte i mbuluar, ndodhi një e papritur, shkruan lajmi.net Një luan me të shpejtë i afrohet dhe e kap në qafë, duke e lënë të paralizuar e pas pak edhe …

Lexone

Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure. Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë..per te par videon kliko ne …

Lexone

Tragjedi Shqiptare, Humbën Vajzën arsyeja po trondit botën!

Vajza 18-vjeçare nga Gramshi, e cila humbi jetën në spitalin e Elbasanit pas një ndërhyrje kirurgjikale është akoma një temë e hapur dhe që nuk ka gjetur përgjigje pse. Familjarët e Ketjona Ibrahimit, dy motrat dhe kunati i saj, me dhimbje të madhe kanë treguar kalvarin e vuajtjeve se si …

Lexone