Home / Tag Archives: policinzyrtari

Tag Archives: policinzyrtari

VIDEO/ Momenti shokues: Aligatori godet në fytyrë policin, efektivi bie pa ndjenja në tokë

Ky është momenti tronditës ku një aligator godet dhe shtrin në tokë një polic.Kjo ndodhi pasi kjo pasi policët po hipin në kamion krokodilin të cilin e kishin kapur në një zonë të banuar dhe i kishin lidhur këmbët dhe gojën.Por papritmas krokodili bën disa lëvizje dhe godet në kokë policin.Zyrtari i policisë, i cili ishte më afër me nofullat e zvarranikut, mori goditjen drejt e në fytyrë, dhe bie pa ndjenja në tokë. (TemA)

Lexone