Home / Tag Archives: po

Tag Archives: po

Emocionuese: Momenti kur Bahar i tha ‘Po’ Umutit

Gaye Turgut dhe Deniz Evin i dhanë fund beqarisë së tyre në një ceremoni të organizuar mirë. Dy aktorët e famshëm u ndoqën hap pas hapi nga mediet turke dhe çdo moment i ceremonisë u publikua për fansat e tyre, përcjell ORAinfo. Janë çifti që për shumë nga publiku përbën …

Lexone