Home / Tag Archives: pishine30vjecarja

Tag Archives: pishine30vjecarja

FOTOT: Një “bombë” si Ashley Graham

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe Ashley Graham e ka treguar se pse është aq e suksesshme teksa tregoi format në bikni gjatë një festë në pishinë.30-vjeçarja ka festuar me miqtë e saj në një pishinë New York, nga ku duket tejet seksi. (TemA)

Lexone