Home / Tag Archives: piguet

Tag Archives: piguet

Ora e Noizyt ka çmim marramendës

Reperi Noizy është në mesin e artistëve më të kërkuar shqiptar. Njihet për jetën luksoze që bën, një koleksion të veturave të shtrenjta si dhe disa biznese, shkruan lajmi.net. E kur jemi tek pasuria e Noizyt, në bazë të një faqeje që poston çmimet e veshjes se personazheve VIP, është …

Lexone