Home / Tag Archives: peshkaqeni

Tag Archives: peshkaqeni

VIDEO: Peshkaqeni lë peshkatarin me “gisht në gojë”, i kafshon peshkun e kapur

Ky është momenti i frikshëm kur peshkaqeni kafshon një peshkaqen tjetër më të vogël të cilin e kishte kapur me grep një peshkatar.Në video do të shikoni se si papritmas peshkaqeni kafshon peshkun e zënë në grep nga peshkatari duke i lënë vetëm kokën në grep.Pamjet e pabesueshme u filmuan në brigjet e Bahamas.Ata dukeshin të tronditur nga ngjarja dhe shikonin me habi pasi vetëm gjysma peshkaqenit të kapur mbeti në grep. (TemA)

Lexone