Home / Tag Archives: perzgjedhur

Tag Archives: perzgjedhur

FOTOT E DITËS: Rreth botës për 24 orë, nga takimi Trump-Merkel, tek peshqit e “çmendur” në Kinë

The Guardian ka grumbulluar fotografitë më domethënëse që janë shkrepur gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë botën.Redaktorja Natasha Rees-Bloor ka përzgjedhur ngjarjet kryesore që nga takimi Donald Trump-Angela Merkel, tek bisedimet historike në Korenë e Jugut dhe peshqit e “çmendur” në Kinë.Hidhini një sy, falë medias planeti bëhet edhe më i vogël. (TemA)

Lexone