Home / Tag Archives: personelit

Tag Archives: personelit

VIDEO/ Momenti shokues: Plas grushti në avioni për një… shishe birrë

Ky është momenti shokues kur një i dehur godet me grushte një person tjetër.Sherri ndodhi brenda një avioni pasi një mjek refuzoi të japë personit të dehur një shishe birrë .Dhe më pas Jason Felix nga irritimi që nuk mori një shishe birrë filloi që të godiste me grushte një pasagjer vetëm pasi ai i tha që të qetësohej.Është dashur ndërhyrja e pasagjerëve të tjerë dhe personelit të avionit që sherri të përfundonte.Ngjarja ndodhi në bordin e avionit Airlines 1293. (TemA)

Lexone