Home / Tag Archives: personazheve

Tag Archives: personazheve

Ora e Noizyt ka çmim marramendës

Reperi Noizy është në mesin e artistëve më të kërkuar shqiptar. Njihet për jetën luksoze që bën, një koleksion të veturave të shtrenjta si dhe disa biznese, shkruan lajmi.net. E kur jemi tek pasuria e Noizyt, në bazë të një faqeje që poston çmimet e veshjes se personazheve VIP, është …

Lexone

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit

Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit[/caption] Kjo është befasia që ia kanë bërë fansat Era Istrefit[/caption] Era Istrefi është befasuar nga fansat e shumtë Pas lansimit të këngës “No I Love Yous”, fansat e shumtë kanë bërë Erën në formë të personazheve të librave të “comic” …

Lexone

A keni guxim ta shikoni këtë video?

A keni guxim ta shikoni këtë video?

Në videon më poshtë do të gjeni disa nga aventurat më ekstreme në botë. Megjithatë disa prej jush duhet të keni zemër të fortë që të përballoni dicka të tillë, e patjetër edhe të shikoni këtë video deri në fund. Vendi i saktë se ku është bërë kjo video, ende …

Lexone