Home / Tag Archives: personazhet

Tag Archives: personazhet

Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet

Mbrëmjen e kësaj të premte në studion e “Zonë e Lirë” janë të ftuar dy personazhet e famshën Linda Morina dhe Lek Plepi.Ata kanë ardhur në emision për të promovuar një bashkëpunim.Ndiqini në videon më poshtë bashkëpunimin mes tyre:The post Linda Morina dhe Lek Plepi/ Dy përbindëshat thyejnë rrjetin me duet appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Genta ia kthen …

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të përfolur përsa i përket të gjitha edicioneve të ‘reality show’, Big Brother. E pëlqyen se ishte shumë e drejtpërdrejtë me të gjithë si dhe me dialektin e saj si një vajzë ‘korçarkë’.Ditën e djeshme Genta habiti të gjithë me deklartat e saj plot shaka, të paktën kështu e kuptuam ne, por një pjesë e publikut e morën të mirëqenë.Në një foto ku e gjithë vëmendja shkonte tek gjoksi i saj, një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Habi bëri fakti se Genta ia ktheu duke i thënë “para” dhe jo pas.The post Një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Genta ia kthen … appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Çfarë e lidh Encën, Noizyn, Stresin, Luana Vjollcën dhe disa VIP-a të tjerë me njëri-tjetrin?

VIP-at shqiptarë duket nuk e vrasin mendjen fare kur bie fjala tek respektimi i ligjeve.Siç e dimë të gjithë, kultivimi dhe konsumi i marijuanës është i ndaluar ligjërisht në vend, por kjo nuk i ka ndaluar personazhet publikë që të shprehin hapur dashurinë mbi këtë lëndë narkotike.Mëposhtë keni një numër vip-ash, duke filluar nga Enca, Noizy, Stresi, Luana Vjollca e më shumë, të cilët e kanë pranuar hapur që tymosin hashash.Enca Stresi Era Istrefi Noizy Cozman Buta Anxhelina HadërgjonajBeatrix RamosajEinxhel ShkiraLuana Vjollca The post Çfarë e lidh Encën, Noizyn, Stresin, Luana Vjollcën dhe disa VIP-a të tjerë me njëri-tjetrin? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Eurovision 2018/ Këta do të jenë personazhet që do të përbëjnë jurinë shqiptare

Vetëm pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e Festivalit të Eurovizionit 2018, i cili do të mbahet këtë vit në Lisbon të Portugalisë.Dhe me afrimin e spektaklit, është përzgjedhur edhe juria profesioniste shqiptare e muzikës, e cila do të vlerësojë dhe do të japi pikët për këngët konkurruese në këtë festival.Pjesë e kësaj jurie janë përzgjedhur disa prej emrave më të njohur në fushën e muzikës dhe më tej. Ajo do të përbëhet nga Rosela Gjylbegu, Kamela Islamaj, Elton Deda, Bojken Lako dhe nga publicist Ben Andoni.Puna e jurisë do të konsistojë në ndjekjen e performancave gjenerale dhe dy gjysmëfinalet, ku do të votojnë pjesëmarrësit bazuar mbi vokalin, performancën, paraqitjen, skenografinë dhe elementet e tjera muzikore.Më pas, vota e tyre do të barazohet edhe me atë të publikut. Këtë vit, Shqipëria prezantohet me këngëtarin Eugent Bushpepa, i cili do të performojë këngën “Mall”, që është pëlqyer shumë nga publiku.The post Eurovision 2018/ Këta do të jenë personazhet që do të ..

Lexone

Njihuni me të dashurin e ri të ‘Jeshimit’

Një nga telenovelat që mbajti pas vetes shumë njerëz ishte dhe “Lale”. Pjesë e kësaj telenovele ishte dhe aktorja Serenay Sarıkaya, e cila ka interpretuar rolin e ‘Jeshimit’ duke u kthyer në një nga personazhet më të diskutuara. Jo vetëm si aktore, por ‘Jeshimi’ njihet edhe si një nga blogeret …

Lexone

Seriali turk që po çmend VIP-at shqiptarë (Foto)

Shumë nga personazhet e njohur shqiptarë kanë treguar në rrjete sociale, se kanë një preferencë për telenovelën “Sulltanesha Kosem” e nisur pak kohë më parë në Klan. Fillimisht ishte reperi Stresi i cili ka treguar se është një ndjekës i rregullt së bashku me të dashurën e tij i kësaj …

Lexone

Sasa e ‘O sa mirë’ jep buzëqeshje rrezatuese në këtë imazh

Auto Draft

Ka arritur ta bëjë për vete gjithë publikun kosovar me rolin e saj në njërin prej serialeve më të shikuara ndonjëherë. Aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, që luan rolin e vajzës me emrin Sasa në serialin komedik “O sa mirë”, është ndër personazhet më të njohura të momentit. Matoshi e …

Lexone