Home / Tag Archives: personazhe

Tag Archives: personazhe

FOTOT: (Zh)veshjet e yjeve në festivalin e Canne-ës

Aktoret dhe modelet që morën pjesë në festivalin e filmit të Cannes guxuar me veshjet e tyre.Kjo pasi atyre u kanë ndodhur disa incidente pikante për shkak të veshjes.Që nga Naomi Campbell që tregon gjoksin zbuluar, apo tek fustani me zinxhirë i Irina Shayk që tregon shumë më tepër, apo tek disa personazhe të famshëm femra që kanë treguar mbathjet, këto ishin disa nga incidentet që pësuan vajzat e showbiz.Më poshtë në galerinë virtuale do të gjeje yjet që u shfaqën me seksi në këtë edicion. (TemA)

Lexone

Rreth botës me jaht: Ky është milioneri që jeton ‘mes deteve’

Rreth botës me jaht: Ky është milioneri që jeton ‘mes deteve’

Të udhëtosh rreth botës me një jaht super luksoz duket si ëndrra e gjithsecilit prej nesh por për një sipërmarrës londinez që i bie rreth rrotull tokës me një anije miliona euroshe , është thjesht punë. Nicholas Frankl udhëton botën në një super jaht duke organizuar festa për të pasurit …

Lexone

FUN DAY (21.02.2017) – E ftuar Fifi

Në FunDay Fatma prezanton: E ftuar Fifi “Hot of the Day”, Mr. Probz “Till You’re Loved”. Studim: 15 shenjat që tregojnë, se ju do të thoni shumë për atë, edhe pse ai nuk jua thotë këtë gjë. 3 personazhe të showbiz-it shqiptar, që kanë pasione të dyta. “IN Report”, Eyes …

Lexone