Home / Tag Archives: persipershume

Tag Archives: persipershume

VIDEO/ Momenti i frikshëm: I riu shtrihet poshtë shinave, treni i kalon përsipër

Pamjet e tronditëse tregojnë se si një i ri shtrihet poshtë shinave të trenit vetëm për të marrë disa”like” në internet.Në pamjet filmiket do të shikoni 19 vjeçarin Alexey Derbilov, i cili u fut në një boshllëk në pistën e stacionit të metrosë Vystavochnaya në Moskë, dhe më pas treni i kalon përsipër.Shumë komentues e quajtën atë “idiot” pasi rrezikoi jetën vetëm për disa pëlqime në internet.Policia ruse arrestoi të riun pasi filmimi u postua nga miku i tij në internet. (TemA)

Lexone