Home / Tag Archives: pershkrimin

Tag Archives: pershkrimin

Seksi dhe joshëse, Armina Mevlani “djeg” rrjetin

Bukuroshja Armina Mevlani, njihet për stilin e saj në veshje, një talent që e ekspozon vazhdimisht në blogun e saj dhe në Instagram.Mirëpo, në postimet e fundit të saj, Armina ka vendosur që të ekspozojë format e saj trupore, duke u shfaqur mjaft joshëse.Ajo ka bërë një set fotografik me Endrit Mertirin dhe ka vendosur që të hedhi disa foto prej këtij seti, në të cilat shikojmë një Arminë shumë seksi dhe mjaft provokuese teksa pozon pranë detit.New lovely project . Pic by amazing @endritmertiriA post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on May 1, 2018 at 6:45am PDT“Projekti i ri”, ka shkruar blogerja në përshkrimin e këtyre fotove, por pa dhënë asnjë detaj më shumë mbi këtë projekt.The post Seksi dhe joshëse, Armina Mevlani “djeg” rrjetin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone