Home / Tag Archives: pershendetur

Tag Archives: pershendetur

FOTOT: “Bisha” e Playboy nxjerr pozat seksi nga dushi

Lexi Wood provokon sërish.Bukuroshja ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instagram me një fotografi mjaft të nxehtë nga dushi.E ashtëquajtura “bisha” e Playboy-t, është lidhur me djalin e madh të David Beckham.Më poshtë mund të ndiqni disa prej pozave të saj. (TemA)

Lexone

Maradona nuk i fsheh bindjet politike, shfaqet në mitingun përmbyllës të Maduros

Diego Armando Maradona ka marrë pjesë në takimin përmbyllës të fushatës elektorale Nicolas Maduro, i cili kandidon për t’u rizgjedhur president i Venezuelës.Me pantallona të shkurtra blu, bluzë gri dhe një kapele me ngjyrat e Venezuelës, ish-futbollisti u ngjit në skenën e mitingut, ku shpalosi flamurin kombëtar i përshëndetur nga turma.Maradona nuk i ka fshehur kurrë pikëpamjet e tij politike.Muajin e kaluar, pas burgosjes së ish-presidentit të Brazilit, Lula da Silva, ai i ka thënë shtypit argjentinas se “po jetojmë në kohë të rrezikshme.Argentina e Paraguai janë mashtruar, tashmë duan të mashtrojnë edhe Kubën dhe të ndryshojnë Venezuelën”.Ai qe shprehur se kishte folur me Maduron dhe ishte i sigurt se “do t’i shkojë mirë” sepse gjërat duken optimiste.(TemA)

Lexone

FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi Rose

Ajo nuk lë ditë pa përshëndetur 7 milionë fansat e saj në Instagram.Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar për ta një set fotografik mjaft hot në Ibiza.E veshur me kostum banjoje të zi modelja 23 vjeçare dukej mjaft seksi, teksa ekspozoi format e saj perfekte. (TemA)

Lexone

Basha pret në radhë, për të votuar vetveten

FOTOLAJM/ Basha pret në radhë, për të votuar vetveten

Luzim Basha si një prej 2 kandidatëve për postin e kryetarit të Partisë Demokratike, të cilin e ka ngrirë, është shfaqur në selinë qendrore të partisë duke mbajtur radhë, për të votuar vetveten. Basha ka votuar rreth një orë pas rivalit të tij, Eduard Selami. Ndërkohë në radhë, siç duken …

Lexone