Home / Tag Archives: pershendes

Tag Archives: pershendes

Betimi në Kuvend: Ja çka tha Meta për shqiptarët e Maqedonisë

Seanca e mbledhur këtë të hënë, ashtu siç ishte parashikuar, drejtohej nga Valentina Leskaj, e cila pas betimit ftoi Presidentin e ri të Shqipërisë, Ilir Metën, që të mbajë fjalimin e rastit. “Sot kam nderin t’ju përshëndes me ndjenjën më të lartë përkushtuese dhe do të dëshmoj solemnisht vullnetin tim …

Lexone