Home / Tag Archives: perqafon

Tag Archives: perqafon

Kur baballarët bëhen bashkë: Arian Çani dhe Ermal Mamaqi flasin për vajzat e tyre

Edhe Ermal Mamaqi, edhe Arian Çani janë të dy prindër me dy fëmijë, djalë dhe vajzë. Ariani i ka pak më të rritur fëmijët e tij sesa Ermali i cili ka djalin 4 vjeç, Joelin dhe vajzën vetëm 2-muajshe, Sian.Gjatë emisionit të sotëm, teksa pyeste Arianin për fëmijët e tij, Ermali tregoi pak më shumë për Sian ndërsa Ariani i tha se vajzën do ta ketë për vete sepse ato i duan shumë baballarët“Mua më duket akoma si lodër vajza. Ajo rri, sheh, nuk njeh, akoma s’i ka bërë 2 muaj”, u shpreh Ermali për vajzën Sia.“Vajzat ta shprehin dashurinë, nuk janë si djemtë, vajzat janë ledhatare, të vjen të përqafon. Vajzat e duan shumë babain derisa vjen një burrë tjetër në jetë që i merr”, u shpreh Ariani.The post Kur baballarët bëhen bashkë: Arian Çani dhe Ermal Mamaqi flasin për vajzat e tyre appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Si thonë bebet “Të dua”?

Bebja dëshiron t’i vështrojë fytyrat, mirëpo për të më e dashura është fytyra e nënës, prandaj asaj vazhdimisht i dërgon shikime të këndshme. Veç kësaj, çdoherë kur bebja gugat apo lëshon zëra, i thotë nënës që e do. Edhe para se t’i mbushë një vit, bebja çdo ditë i shfaq …

Lexone