Home / Tag Archives: perplasjes

Tag Archives: perplasjes

VIDEO: Po e ndihmonte të parkonte, por gruaja përplas në mur të riun

Ky është momenti i tmerrshëm kur gruaja shtyp me makinë një të ri i cili përpiqej ta ndihmonte të parkonte.Në pamjet filmike do të shikoni se si gruaja përplas në mur të riun në momentin që ajo po ecte mbrapsht.Si pasojë e përplasjes i riu mbeti me brinjë dhe këmbë të thyera.Ngjarja ndodhi në Hanoi, Vietnam, muajin e kaluar. (TemA)

Lexone

VIDEO tronditëse në Tiranë, e aksidentuan dhe e lanë në mes të rrugës (pamje të rënda)

Fiks Fare sjell pamjet e aksidentit që ndodhi sot në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’.Një makinë ka aksidentuar një këmbësor që fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut.Shoferi i makinës pas përplasjes e ka lënë të shtrirë në rrugë duke u larguar nga vendngjarja.Në pamje duket personi i aksidentuar, të cilit askush nuk i jep ndihmën e parë edhe pse e shohin të dergjet në mes të rrugës.

Lexone

VIDEO: I vodhi qentë, e pëson keq hajduti… rrihet dhe përplaset me makinë nga pronari

Një hajdut i cili kishte vjedhur tre qen e ka pësuar keq.Kjo pasi pronari i qenve e ndjek nga pas me makinë dhe përplas furgonin në të cilin udhëtonte hajduti.Për shkak të përplasjes fugoni rrokulliset dhe kthehet në një anë.Më pas pronari i qenve del nga makina e tij dhe me një shkop në dorë godet hajdutin.Ngjarja ka ndodhur në Kinë, si dhe grabitësi u arrestua nga policia. (TemA)

Lexone

VIDEO: Milioneri i Payboy përplas Rolls Royce 270,000 £, ja morën mëndjen femrat që kishte në makinë

Ky është milioneri britanik playboy i cili shkatërroi Rolls Royce e tij 270,000 paund pasi e përplasi me një dyqan në Majorka.Në momentin e aksidentit ai ishte me dy femra te veshura me bikini në makinë.Jody Sanders humbi kontrollin e makinës së tij në rrugë dhe përfundoi brenda një dyqani.Pamjet tregojë makinën duke ecur mbrapsht kur përplaset me xhamin e dyqanit.Mënjeherë pas përplasjes ai u largua së bashku me dy femrat. (TemA)

Lexone

Rrahje masive në Shkup

Rrahje masive në Shkup

Një rrahje masive ka ndodhur sot në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup.  Në incident janë përfshirë gjashtë persona, të cilët deri tash nuk janë identifikuar nga policia. MPB njofton se  gjatë përplasjes fizike është lënduar një i ri me incialet N.N (22) nga Shkupi, i cili …

Lexone

Motori merr flake pas përplasjes, humb jetën 30-vjeçari

Po udhëtonte me motor nga Kosova në drejtim të Tiranës, por përplasja me trafiknarësen ka i shkaktuar vdekjen Muhamet Selmanit. Pas përplasjes, motori me te cilin udhëtonte 30-vjeçari është përfshirë nga flakët. Në vendngjarje mbërritën zjarrfikëset dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Aksident i rëndë ndodhi në rrugën …

Lexone