Home / Tag Archives: perplaset

Tag Archives: perplaset

VIDEO: I vodhi qentë, e pëson keq hajduti… rrihet dhe përplaset me makinë nga pronari

Një hajdut i cili kishte vjedhur tre qen e ka pësuar keq.Kjo pasi pronari i qenve e ndjek nga pas me makinë dhe përplas furgonin në të cilin udhëtonte hajduti.Për shkak të përplasjes fugoni rrokulliset dhe kthehet në një anë.Më pas pronari i qenve del nga makina e tij dhe me një shkop në dorë godet hajdutin.Ngjarja ka ndodhur në Kinë, si dhe grabitësi u arrestua nga policia. (TemA)

Lexone

VIDEO: Ecte me shpejtësi marramendëse, shoferi përplas makinën e vjedhur dhe… ikën me vrap

Ky është momenti kur një shofer përplas makinën që kishte vjedhur me një kamionin.Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferi po ecte me shpejtësi të lartë pasi po ndiqej nga policia.Në një moment ai humb kontrollin e automjetit dhe përplaset më kamionin.Fill pas kësaj shoferi ikën me vrap nga makina dhe policët i ndjekin nga pas.Aksidenti ka ndodhur në 2016 pranë Leighton Buzzard, Bedfordshire, por janë publikuar tani nga policia. (TemA)

Lexone

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm: Kamioni merr përpara makinat

Ky është momenti i tmerrshëm kur një kamion përplas disa makina një rreth rrotullim.Në pamjet filmike do të shikoni se si kamioni ecën me shpejtësi në drejtim të rrethrrotullimit dhe më pas përplaset me disa makina dhe motoçikleta.Aksidenti i frikshëm ndodhi në një kryqëzim në Kamboxhia. (TemA)

Lexone

VIDEO/ Momenti tronditës: Motoçiklisti përplaset me makinën, “fluturon” në ajër

Ky është momenti tronditës kur një burrë me motoçikletë përplaset me një makinë.Në pamjet filmike do të shikoni se si motoçiklisti përplaset me pjesën e pame të një makinë e cila kishte ndaluar për shkak të trafikut.Për shkak të shpejtësisë motoçiklisti nuk mundi të ndalte në kohë motorin e tij duke u paplasur me makinën dhe më pas fluturon në ajër. (TemA)

Lexone