Home / Tag Archives: permendi

Tag Archives: permendi

Berisha sulmon gazetarin Mustafa Nano: Je ish ish ish im, s’është vila ime ajo në Lalz por e kunatit, më strehon ai

Sali Berisha ka sulmuar gazetarin Mustafa Nano.Pas një debati me ish ministrin Gazmend Bardhi në emision, Berisha ndërhyu duke sulmuar Nanon.Ai e quan si “ish ish ish i imi” duke i kujtuar se ka një apartament në gjirin e Lalzit.Ndëkohë, Berisha tha se vetë disponon veç apartamentin në Tiranë dhe se vila që shkon në Lalëz nuk është tija por e kunatit i cili e strehon sa herë që Berisha kërkon të pushojë.Postimi i Berishes:Duke ndjekur Opinion!Pergenjeshtrim!Miq, sonte, me gjuhen e nje banditi te peshtire, nje ish ish ish i imi fyeu me gjuhen e rrugacit ordiner, halabakut te rrugve ndaj zotit Gazment Bardhi sapo ai permendi apartamentin e tij ne Lalz me para te dyshimta.Nderkohe ky ish ishi ish i imi, qe i lejoi vetes gjuhen e horrrit trilloi dhe shpifi pafytyresisht per gjoja vile timen ne Lalz.Lidhur me kete shpfje, qe skllavi i Xhafes dhe Balles perserit pafytyrsisht nje trillim te tyre, deklaroj me pergjegjesi absolute se une dhe bashkeshortja ime kemi nje apartam..

Lexone

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Modele të reja të iPhone X vijnë këtë vit?

Kemi dëgjuar edhe më parë se Apple do të lansojë tri modele të reja të telefonaave të ri të iPhone këtë vit, dy me ekranin OLED dhe një me një ekran LCD. Të dyjat me ekranet OLED pritet të vijnë me një ekran 5.8 inç dhe një ekran 6.5 inç. …

Lexone