Home / Tag Archives: perleshje

Tag Archives: perleshje

VIDEO: Shkulje flokësh dhe grushte fytyrës, sherr midis dy grave

Pamjet shokuese tregojnë një përleshje midis dy grave, pasi njëra i tha tjetrës “zuskë”.Në pamjet filmike shihet dy gratë me gjasa të dehura teksa kapen prej flokësh dhe hidhinin sende të forta njëra-tjetrës në rrugët e qarkut Durham në Britani.Grindja midis tyre është bërë menjëherë virale në internet dhe është parë mbi 1.5 milionë herë në 24 orët e fundit. (TemA)

Lexone

VIDEO: Plas grushti në dasmë, nusja tenton t’i ndajë

Ky është momenti i tmerrshëm ku një pas një ceremonie martesore dasmorët janë përfshirë në një sherr masiv me njëri tjetrin.Të pranishmit janë munduar t’i ndajnë, ndërsa është dashur dhe ndërhyrja e nuses për të shuar sherrin.Mësohet se e tëra ndodhi, kur një mysafir e ngacmoi një vajzë.Incidenti devijoi në përleshje masive, ku shumica mbetën me lëndime të konsiderueshme.Sherri ndodhi në South Ëales dhe në të u përfshinë më shumë se 20 persona. (TemA)

Lexone

VIDEO: Përleshje e frikshme mes “Ultrasve” rusë, tmerrohen kalimtarët

Këto pamje shokuese tregojnë 50 tifozë “Ultras” rusë që marrin pjesë në një përleshje të madhe në një nga qytetet pritëse të Kupës së Botës.Si duket ky është një paralajmërim për të gjithë tifozeritë e vendeve të tjera të botës që do të udhëtojnë aty.Videoja tregon një sherr në Shën Petersburg – në afërsi të bazës ku do të qëndrojë ekipi anglez. Ultrasit rusë qëllojnë njëri-tjetrin me grushta e shkelma.Përplasja u bë pas barazimit 0-0 të dy ekipeve të njohura ruse Zenit St Petersburg dhe CSKA e Moskës. (TemA)

Lexone

Përleshje me thika mes të rinjve në Sarandë, një i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Borsh të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Mësohet se disa të rinj po nga fshati Borsh janë grindur me njëri-tjetrin dhe sherri ka përfunduar duke nxjerrë …

Lexone