Home / Tag Archives: perkushtuar

Tag Archives: perkushtuar

Ish-bashkëshortja e Briatores, notën 10 në plazh! (Foto)

Pushime si nënë e përkushtuar në Marina di Pietrasanta për Elisabetta Gregoraci-n, e cila është shfaqur me një fizik për “notën 10” në plazhin toskan. Së bashku me djalin, Nathan Fico, ish-bshkëshortja e bosit të Formula 1, Flavio briatores, është zbavitu duke luajtur në bregdet dhe në rrjetet sociale ka shkruar: “Bashkëpunim dhe dashuri” dhe pastaj sërish “Unë dhe ti” të shoqëruar me një zemër.1 of 1028 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Fiordelisi nuk ndalet, ekspozon sërish linjat perfekte

1 of 5Antonella Fioredelisi nuk di të ndalet në rrjetet sociale. Bukuroshja italiane e sportit të Skermës vazhdon të postojë fotot e saj seksi, e veshur thjesht me bikini. Edhe pse jemi ende në pranverë, për të temperaturat janë të larta.20-vjeçarja Fiordelisi, përveçse sportit, i është përkushtuar edhe modës, duke siguruar kontrata me firma të njohura.Bëri jo pak bujë pak kohë më parë, me publikimin e komunikimit në rrjetet sociale me Gonzalo Higuain, me sulmuesin e Juventusit që këmbëngulte t’i dërgonte disa foto intime.26 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Një nënë e përkushtuar si Dhurata Lipovica

Një nga modelet më të kërkuara shqiptare është edhe Dhurata Lipovica. Ajo edhe pse nënë e dy fëmijëve ajo edhe më tej vazhdon të jetë në top formë. Dhurata përveç botës së modës, kohëve të fundit është duke e sprovuar vetën edhe si prezantuese. Dhurata është e martuar me aktorin …

Lexone

Edona Llalloshi me fotografin më të ëmbël me fëmijët e saj

Një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar pa dyshim që është Edona Llalloshi. Edhe pas kaq shumë vitesh këngët e saj ende dëgjohen e pëlqen, madje ato edhe përpunohen. Edona përveç një këngëtare e dashur, ajo është edhe një nënë mjaftë e përkushtuar. Sot …

Lexone

Kështu e puth bashkëshortin Jehona Sopi (Foto)

Duket që Jehona Sopi e ka lënë fare muzikën, pasi lere që nuk po sjell më këngë të reja, por as nuk po e përmend rikthimin, nuk po flet për ndonjë projekt të ri. Pra, Jehona është larguar me kilometra nga fusha që e bëri të njohur për të gjithë. …

Lexone