Home / Tag Archives: pergjimi

Tag Archives: pergjimi

Deputeti demokrat, bast publik për audio-përgjimin “Babale”-Xhafaj: Do dalë fals

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj është i bindur se përgjimi i publikuar nga Partia Demokratike dhe që tashmë ka shkuar në Itali për ekspertizë, do të dalë fals.Sipas Alibeajt, përgjimin jo-autentik do ta nxjerrë “prokuroria e Ramës dhe Xhafajt”.“Bast që audio përgjimi do dalë fals. Bast publik.Prokuroria e Ramës dhe Xhafajt do ta nxjerrë fals. Këtu do jemi”, u shpreh Alibeaj në Ora News.

Lexone

Ekskluzive/ Publikohet përgjimi në “Zonë e lirë”, ja kush fshihet pas videos

Pak më parë, “Zonë e Lirë” lajmëroi se do të publikonte një super përgjim në live në emision, e cila do të trondiste opinionin publik.E mesa duket, personazhi i këtij përgjimi ka qenë i mjeri më i famshëm në Shqipëri, Ard Daullxhiu.Në këtë video që ka ardhur ekskluzive për “Zonë e lirë”, dallohet Ardi që është duke folur në kamer me një vajzë me emrin Klaudia dhe bëjnë një bisedë erotike, të cilët mund ta shikoni në videon mëposhtë.The post Ekskluzive/ Publikohet përgjimi në “Zonë e lirë”, ja kush fshihet pas videos appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone