Home / Tag Archives: perfshihen

Tag Archives: perfshihen

VIDEO e frikshme: Grushte, gjak e shkelma kokës, sherr masiv mes 11 burrave

Ky është momenti tronditës kur njëmbëdhjetë burra dhe një grua përfshihen në një sherr masiv.Pamjet e frikshme tregojnë momenti se si disa prej burrave bien në tokë të gjakosur nga grushtet dhe shkelmat.Njeriu që regjistroi pamjet pretendon se sherri ishte aq kaotik sa që tetë oficerë policie që gjendeshin aty nuk ndërhynë derisa grindja të mbaronte.Konflikti ndodhi në qendër të Birmingham të dielën. (TemA)

Lexone

VIDEO shokuese: Lopatë dhe tulla kokës, sherr masiv mes të rinjve

Ky është momenti tronditës kur disa të rinj godasim me tulla dhe lopata kokës njëri tjetrin.Në videon e filmuar nga një kalimtar i rastit shihen disa të rinj që përfshihen në një sherr masiv dhe përpos grushteve godasin njëri tjetrin me lopatë dhe tulla kokës.Ngjarja e frikshme ndodhi në Greenwich, Londër. (TemA)

Lexone

VIDEO e frikshme/ Grushte, shkelma kokës: Burrat me kostum e kollare, përfshihen në një sherr masiv

Ky është momenti i tmerrshëm ku dhjetëra burra përfshihen në një sherr masiv.Në pamjet filmike do të shikoni se si turma e burrave godasim me grushte dhe shkela kokës njëri-tjetrin.Ngjarja ka ndodhur papara fillimit të një gare me kuaj në Angli.Po të njëjtën ditë kishte ndodhur një rrahje tjetër masive në garën me kuaj, e cila besohet se ka lidhje me rrahjen që është publikuar në videon e mëposhtme.Policia angleze ka filluar hetimet për rrahjen masive që ka ndodhur në Goodwood. (TemA)

Lexone

VIDEO e frikshme/ Grushte, shkelma kokës, gjak: 25 burra përfshihen në një sherr masiv

Ky është momenti i frikshëm kur pothuaj 25 burra përfshihen në një sherr masiv.Si pasojë e rrahjes masive 6 persona kanë përfunduar në spital me lëndime të rënda trupore.Ndërsa në videon e publikuar më poshtë shihet një burrë i shtrirë pavetëdije në tokë, derisa i afrohet me vrap një person tjetër që e shqelmon në kokë.Sherri masiv ndodhi në Sussex të Anglisë, ku po mbahej një garë më kuaj. (TemA)

Lexone