Home / Tag Archives: perfolur

Tag Archives: perfolur

FOTOT: Berisha “pajtohet” me Salianjin, pasi i nxorri video-skandalin me Grida Dumën

Sali Berisha duket se është “pajtuar” me Ervin Salianjin.Ata janë fotografuar bashkë duke biseduar, pasi kanë dalë nga Kuvendi.Kujtojmë që Sali Berisha është përfolur si njeriu që nxorri video-skandalin e Salianjit me Grida Dumën.Më poshtë, disa foto pikante nga seanca e sotme, në të cilën është kthyer edhe Spartak Braho si deputet, i cili ka marrë mandatin e dorëzuar nga Saimir Tahiri.(TemA)

Lexone

Mohoi se është ndarë me djalin e Topallit, moderatorja befason me postimin e fundit: Plus 3000 followers për 24 orë. Do ti provokoj vetë…

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati.Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale duke thënë se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe ata vijojnë të jenë së bashku.Gjithsesi duket se ky lajm ka dhënë efektin e vet. Eva Murati ka postuar një Instastory tjetër ku tregon se vëmendja e tepruar këto ditë i ka shërbvyer për mirë.“Plus 3000 followers për 24 orë. Definitivisht duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet hahaha”- ka shkruar ajo.

Lexone

Një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Genta ia kthen …

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të përfolur përsa i përket të gjitha edicioneve të ‘reality show’, Big Brother. E pëlqyen se ishte shumë e drejtpërdrejtë me të gjithë si dhe me dialektin e saj si një vajzë ‘korçarkë’.Ditën e djeshme Genta habiti të gjithë me deklartat e saj plot shaka, të paktën kështu e kuptuam ne, por një pjesë e publikut e morën të mirëqenë.Në një foto ku e gjithë vëmendja shkonte tek gjoksi i saj, një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Habi bëri fakti se Genta ia ktheu duke i thënë “para” dhe jo pas.The post Një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Genta ia kthen … appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Cecas i del gjoksi në koncert, ‘tërbohen’ fansat !

Cecas i del gjoksi në koncert, 'tërbohen' fansat !

Ceca një nga këngëtaret që u kthye në hit në ish-Jugosllavi në vitet ’90, ka çmendur fansat gjatë një performance në një klub nate. Ceca Raznatoviç këngëtarja serbe e përfolur për lidhje me mafiozin Arkan tashmë është në lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç.

Lexone