Home / Tag Archives: perfekte

Tag Archives: perfekte

Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha,balerina e televizionit Klan dhe së fundmi prezantuesja e motit në këtë televizion ,sipas medieve rozë po përjeton një romancë me balerinin Albi Nako.Ata janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.Mesa duket dyshja Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë vendosur të mos fshihen më.Çifti është duke përjetuar një romancë, që sa vjen dhe po forcohet më shumë.Kjo vihet re edhe në rrjetet sociale.Balerina nuk ka ditur të ndalet me postime në këto të ditë të nxehta.Ajo ka pozuar me bikinin në pishinë.Përveç linjave perfekte, që ka bukuroshja bie në sy dhe komenti i Albit që i thotë “Unë di që do shihemi në ‘Klan’ për tjetër gjë”.ImageDhe përgjigja e Albës nuk mund të mungonte duke shkruajtur vetëm një fjalë “Kërcim”.The post Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Emina Cunmulaj, në formë perfekte vetëm 2 javë pas lindjes

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka treguar format e saj trupore vetëm dy javë pas lindjes së vajzës.Në një foto të postuar në rrjetet sociale, 33-vjeçarja ka pozuar me kostum banje, ku duket në formë të përkryer.“Mamaja është rikthyer! Dy javë pas lindjes dhe i dashuroj këto forma të reja”, shkruan ajo krahas fotos.1 of 47 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Të gjithë sytë tek Demi Rose

Ajo nuk heziton që të ekspozojë format e saj sa herë që i jepet rasti.Dhe së fundmi Demi Rose ka paraqitur linjat e saj perfekte në evetin e Skinny Dip gjatë të martës në mbrëmje në Londër.Modelja 23 vjeçare ka marrë gjithë vëmendjen teksa kishte veshur një fustan të zi transparent. (TemA)

Lexone

Wanda Nara nudo, Ikardi: Majmunët duan ta shohin në dush (Foto)

Bomberi i Interit, Mauro Icardi është “arratisur” në Safari me bashkëshorten e tij seksi Wanda Nara duke lënë pas krahëve hidhërimin për ftesën e munguar nga tekniku i Argjentinës për të përfaqësuar kombin e tij në Botërorin Rusi 2018.Me Icardin e mërzitut, kjo verë pritet të jetë më e nxehtë për Wandan, e cila ka shpërthyer me fotot e saj në rrjetet sociale.1 of 8Sulmuesi i Interit ka shkrepur një foto shumë të nxehtë të Wandas, e cila ishte duke bërë dush, ndërsa nga krahu tjetër i xhamit majmumët admironin format perfekte të biondes argjentinase.Dhe komenti pikant i Icardit ishte: “S’na lanë rehat majmunët, duan ta shohin duke u larë në dush”.4 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Çfarë dhurate kërkon Asllë nga Ferhat për ditën e të dashuruarve?

Dita e të dashuruarve është një ditë po aq sa e bukur edhe stresuese për partnerin i cili është në kërkim të dhuratës perfekte. Ne jemi të mendimit se kjo dhuratë duhet bërë në bazë të karakterit të femrës që ke në krahë dhe në bazë të historisë së tyre të dashurisë. U frymëzuam nga Asllë dhe Ferhat prej dashurisë së madhe që ata ndjejnë për njëri tjetrin. Një histori mes aksionit dhe kontrasteve të mëdha dhe menduam cila do të ishte dhurata perfekte për Asllënë?Një dhomë e mbushur me lule, aroma e të cilave kundërmon dhe një darkë romantike në dhomë sëbashku.Asllë është shëmbëllimi i naivitetit dhe për këtë arsye dhurata perfekte për të duhet të jetë po aq naïve. Një dashuri me aksion si ajo e Asllësë dhe Ferhatit meriton një dhomë plot me lule, me aromë të këndëshme dhe me një muzikë relaksuese në sfond.Nuk do të ishte keq edhe një darkë romantike. Ndonjëherë dashuria është vetëm kaq, të kalosh momente relaksuese me njeriun e zemrës, ata që e kanë përjetuar një ndjenjë të tillë..

Lexone

Sonia Sarpe, një motiv më shumë që Spanja të fitojë Botërorin!

1 of 5Sonia Sarpe e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron afër 30 mijë ndjekës në Instagram u shtohet bukurosheve të pasarelave që do të mbështesin përfaqësuesen e vendin të saj në Rusi 2018.Shumë tërheqëse dhe me një linja perfekte Sonia është një nga ato modele që të bën për vete sapo e sheh.Sarpe është apasionuar pas sportit ndërsa një minutazh të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më perfekte.20 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Demi Rose rrit temperaturat në Ibiza

Ajo është padyshim një ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe përse është në top listë Demi Rose e ka vërtetuar edhe në setin e fundit fotografik që ka realizuar në Ibiza, Spanjë.Modelja 23 vjeçare tregoi linjat e saj perfekte teksa kishte veshur një fustan të gjatë. (TemA)

Lexone

FOTOT hot: Një shikim “provokues” nga Demi Rose

Ajo nuk lë ditë pa përshëndetur 7 milionë fansat e saj në Instagram.Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar për ta një set fotografik mjaft hot në Ibiza.E veshur me kostum banjoje të zi modelja 23 vjeçare dukej mjaft seksi, teksa ekspozoi format e saj perfekte. (TemA)

Lexone

FOTOT: Tenistja seksi na prezanton rivalen e saj: E kam kushërirë

Eugenie Bouchard duket se nuk është e vetmja femër në fisin e saj që shquhet për forma perfekte trupore.Bukuroshja ka thënë se ekziston edhe një rivale që është kushërirën e saj, Mimi Bouchard.21-vjeçarja numëron plot 163 000 ndjekës në Instagram dhe ka grumbulluar aty mjaft fansa. (TemA)

Lexone