Home / Tag Archives: perfaqesuese

Tag Archives: perfaqesuese

FOTOT: Njihuni me kryebashkiaken bukuroshe të Romës

Ajo quhet Virgina Raggi dhe që prej vitit 2016, drejton kryeqytetin italian të Romës.E zgjedhur si përfaqësuese e radikalëve të “Pesë Yjeve” të Bepe Grillos, pamja e saj reflekton të kundërtën e partisë që përfaqëson.Një fytyrë e ëmbël dhe bukuroshe, 39-vjeçarja është kthyer në yllin e kryeqytetit italian.(TemA)

Lexone