Home / Tag Archives: percjell (page 5)

Tag Archives: percjell

Meda nga skena hyn në publik, ja si e dhezi atmosferën (Video)

Meda nuk njeh sezonë. Ai është i kërkuar çdo herë nga publiku dhe këtyre kërkesave Meda iu përgjigjet me shumë dëshirë. Ai merr shuma marramendëse nga këto mbrëmje ku fansa të shumtë të tij shkojnë në performancat e tij, përcjell ORAinfo. Këngëtari shpesh edhe i ndan momentet kulminante me ndjekësit …

Lexone

Sa shumë është plakur Keriman, nuk do t’iu besoni syve

Nursel Kose është prej aktorëve më profesioniste që ka Turqia. Ajo është e njohur si një aktore profesioniste edhe në Gjermani dhe ka vite të tëra që ia kushtoi kinematografisë. Nursel u njoh me publikun shqiptar me rolin e saj komik të Kerimanit dhe jeta e saj private ka rëndësi …

Lexone

Te Montella ishte dështues, te Gattuso shtyllë e ekipit..!

Gennaro Gattuso është gjithnjë e më shumë një faktor i rëndësishhëm  për Milanin. Ndryshimi që bëri në klub i dha një jetë të re Rossonerëve dhe sidomos blerjet e reja, jo intriguese në pjesën e parë të sezonit, por edhe ‘të vjetrat’ kanë përfituar nga ardhja e Rino, përcjell ORAinfo. …

Lexone

‘Këta futbollistë po e shkatërrojnë Manchester United’

PHIL NEVILLE sulmoi Manchester Unitedin  duke treguar se Chris Smalling dhe Phil Jones,  janë fajtorët e vetëm  që po e shkatërrojnë Djajtë e Kuq, përcjell ORAinfo. United është 16 pikë pas Manchester City,  andaj është shumë vështirë që ekipi i Mourinhos të bëjë dicka më shumë. “Ata kanë rekordin më …

Lexone

Askush nuk e do këtë lojtar në Barcelonë..! Messi nuk flet me të fare..

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi kurrë nuk ka dashur që Ousmane Dembele  ti bashkohet Barcelonës Barcelona nënshkroi me Dembele që erdhi nga Borusia Dortmund në verë, duke e transferuar francezin me një pagesë të madhe prej  120 milionë funte, përcjell ORAinfo. Megjithatë, pavarësisht çmimit të lartë, 20-vjeçari ka luftuar me …

Lexone

Nexhati nga prapa ia prish selfie-n Remzies dhe Artiola Toskës

Nexhat Osmani dhe Remzia janë bërë një ‘dyshe’ që nuk ndahen as në skenë e as në shtëpi. U bë i famshëm në krah të motrës, e për këtë Nexhati është falënderues përgjatë gjithë jetës, përcjell ORAinfo. Ai po e shoqëron Remzien edhe në mbrëmjet ku ajo është me shoqe. …

Lexone

Sikur të ishte binjake me Arianën, ja si dukej Nera e re

  Të rralla janë rastet kur ngjashmëritë pa lidhje gjaku janë të mëdha. E kjo ka ndodhur në rastin re e vjehrrë të Arianës me Nerën të cilat duken shumë të ngjashme, përcjell ORAinfo. Nera ka publikuar një foto kur ka qenë e re dhe ajo që vërehet është se …

Lexone