Home / Tag Archives: percjell (page 10)

Tag Archives: percjell

Reus-Dortmund, vjen lajmi i papritur ..!

Askush në Borussia Dortmund nuk dëshiron që Marco Reus të largohet, edhe pse marrëveshja e tij skadon verën e ardhshme, përcjell ORAinfo. Pas humbjes së Pierre-Emerick Aubameyang,  klubi gjerman ka dalë për të thënë se duan 28-vjeçarin të qëndrojë, edhe pse Liverpool dhe Arsenal i janë vënë pas tij. Ai …

Lexone

Mourinho tregon kokëfortësinë..! Po e rrëmben yllin e SERIA A

Jose Mourinho është i gatshëm të bashkohet në betejën për mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij, raporton THE Express, përcjell ORAinfo. Manchester United bashkohet me Chelsean dhe Liverpoolin për të kapur mbrojtësin, i cili mendohet të jetë në dispozicion me një çmim të volitshëm këtë verë. Mourinho ka bërë të …

Lexone

Po e kërkon e gjithë Evropa, por Guardiola nuk e do në klub

Pep Guardiola është gati t’i japë fund ndjekjes së yllit të Leicester City,  Riyad Mahrez, raporton Daily Star, përcjell ORAinfo. Udhëheqësi i Man City ka mbetur i tronditur nga veprimet e mesfushorit me Dhelprat që nuk kanë lejuar të largonin  këtë dimër dhe  kështu City nuk janë më të interesuar …

Lexone

E kërkoi Milani, po ia rrëmben nga duart Liverpooli

Kerem Demirbay është ndër protagonistët e mëdhenj aktual të Bundesligës. Në skuadrën kombëtare gjermane, i cilësohet si një shtyllë kryesore, por që për shërbimet e tij kanë shprehur një numër i madh i ekipeve, përcjell ORAinfo. Ai ka qenë shumë i dashur për Milanin, por ai duket se po rrëmbehet …

Lexone

Besoni ose JO, ky futbollist vlen sa MESSI..!

Trajneri i Romës, Roberto Negrisolo, zbulon se po merr shumë oferta për ta portierin e çmuar, Alisson, përcjell ORAinfo. Madje trajneri i Romës,  i ka thënë Liverpoolit që një ofertë prej 44.5 milionë funte nuk do të ishte e mjaftueshme për të transferuar Alisson, i cili pretendon se  ka vlerë …

Lexone

ZYRTARE: Man City nënshkruan me super-lojtarin

Leroy Sané do të nënshkruajë një kontratë të re ku do të përfitojë rreth 100,000 funte në javë me Manchester City, ka raportuar  The Star të dielën, përcjell ORAinfo. Ai do të paguhet për shfaqjet e tij emocionuese dhe dominante që bëri për ekipin Pep Guardiola. Sane, u bashkua me …

Lexone

Dridhe Franca..! Barça po ia rrëmben yllin PSG-së

Barcelona ka qenë e lidhur me një tjetër yll të PSG-së, Layvin Kurzawa! Ish-sulmuesi i Monakos shihet si zëvendësim për Lucas Digne, i cili u bashkua me Barçën dy sezone më parë. Kurzawa ka ndryshuar faktikisht agjentë, sipas Sportit, dhe tani ka angazhuar Moussa Sissoko. Sporti shkruan në fakt se …

Lexone