Home / Tag Archives: pelqejne

Tag Archives: pelqejne

FOTOT: “Ekspozimi i gjoksit nga poshtë, fiksimi i kësaj vere”

Duket se ekspozimi i gjoksit nga poshtë, do të jetë trendi i kësaj vere.Shumë yje të showbizit e pëlqejnë këtë stil duke eksperimentuar me veshjet e tyre.Ky model u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera.Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të gjeni disa poza me këtë model që po “përvëlon” pushuesit. (TemA)

Lexone

240 milionë, zero tituj dhe vendi i 6-të në Seria A; Milani kinez është zhgënjim

Fassone, Montella, Kaliniç, Gattuso, Donnarumma, Mirabelli, Bonucci. Milani i sezonit 2017-2018 ka shumë fytyra, të cilat ballafaqohen me të ardhmen, të vetëdijshëm se e tashmja ka provuar të jetë më pak e ndritshme se sa pritej. Nuk ka pjesëmarrje në Ligën e Kampionëve, sigurimi i “Europa League” nuk mjafton për lavdërim, finalja e Kupës së Italisë u humb. Gjysma e gotës së qelqit është bosh.Kuqezinjtë vërtet kanë arritur në finalen e Kupës së Italisë, ku kanë humbur nga një “goditje rrufeje” kundër Juventusit, por nuk shkëlqyen dot si favoritë për trofeun përfundimtar. Milani i sezonit 2017-2018, pas shpenzimeve të verës së kaluar prej 240 milionë eurove, duhej të kishte bërë shumë më tepër.Tifozët janë duke pritur gjëra të mëdha. Edhe pronarët e rinj kinezë, pavarësisht se kanë një projekt afatgjatë, nuk mund të jenë të pakënaqur. Shumë larg betejës së titullit në Seria A, kuqezinjtë duhet të luajnë edhe ndaj Fiorentinës, Atalantës dhe Sampdorias, sepse nuk e kanë pushtuar ende ..

Lexone

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara qysh në lindje u bë pjesë e medieve dhe nuk iu nda atyre thuajse çdo ditë. Nuk mund të ndodh ndryshe kur nënën e ke aktore të famshme e babain këngëtar. Tara tani është e privilegjuar edhe nga Afrona dhe Adonisi pas ndarjes së prindërve të saj, përcjell ORAinfo. …

Lexone

Tiparet që meshkujt i vlerësojnë shumë tek një femër

Tiparet që meshkujt i vlerësojnë shumë tek një femër

Secila femër është e parezistueshme në formën e vet. Të gjitha ato mundohen të duken sa më mirë, por çfarë vlerësojnë meshkujt te femrat përveç seksit? Vetëbesimi Meshkujt sigurisht pëlqejnë pozicionin e përkrahësit dhe të atij që ndihmon femrën në përballje me gjërat që sjell jeta, por do të lodheshin …

Lexone

Adelina befason të gjithë ata që nuk e pëlqejnë

Image result for ADELINA ISMAILI

Tashmë do ta shohim shpesh në televizor. Këngëtarja Adelina Ismaili që i është futur rrugës së aktrimit, do të ketë rol në serialin ‘O sa mirë’, shkruan lajmi. net Ajo do jetë drejtoreshë e kolegjit dhe pritet të jetë shumë e ‘rreptë’ karshi stafit të këtij kolegji. Adelina ka hedhur …

Lexone

Gruas së Sinan Hoxhes ia shprehin dashurinë edhe të tjerët

Ajo është veç e Sinanit, është bashkëshortja e dashuria e jetës së tij, por e pëlqejnë për pamjen dhe sjelljen e saj shumë njerëz, kjo pasi Andrra prezanton një model të mirë të femrës shqiptare. E kulturuar, e kujdesshme, e ëmbël dhe bashkëshorte e nënë e dedikuar. A nuk është …

Lexone

Tri ide për të kapur flokët në plazh

Tri ide për të kapur flokët në plazh

Bisht, por jo vetëm, në plazh flokët mund të rregullohen me xhel ose gërsheta. Ekspertët japin disa ide mbi modelet praktike dhe të thjeshta për tu bërë në plazh, bishti, gërsheti dhe flokët të hedhur pas. “Janë praktikë, dhe përshtaten me të gjitha stilet”, thonë ata. Bisht Ndryshe nga kohët …

Lexone

Kujdesi i dhëmbëve te bebet

Kujdesi i dhëmbëve te bebet

Foshnjat shpesh pëlqejnë të kafshojnë ndonjë copëz molle apo gjë tjetër, por ajo mund t’u shkaktojë dhimbje. Kërkoni nga farmacisti juaj t’ju preferojë ndonjë xhel për mishin e dhëmbëve që ua lehtëson foshnjave mundimin që shkakton dalje e dhëmbëve. Mbani mend, nëse një foshnjë nuk duket mirë për më shumë …

Lexone