Home / Tag Archives: pastrimin

Tag Archives: pastrimin

Rama tregon ndryshimin e Velipojës: Patriotët nuk e bëjnë pis atdheun

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me operacionin për pastrimin e plehrave në plazhin e Velipojës. Në video shihet se si plazhi ishte tejmbushur me mbetje dhe ndryshimi ishte i dukshëm pas pastrimit. Rama thekson në këtë video se “patriotët nuk e bëjnë pis atdheun”.“Mirëmëngjesi dhe me këto pamje të operacionit për pastrimin e mali plehrash të shtrirë gjerë e gjatë plazhit të Velipojës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të operacionit për pastrimin e mali plehrash të shtrirë gjerë e gjatë plazhit të Velipojës, ju uroj një ditë të mbarëGepostet von Edi Rama am Montag, 7. Mai 20188 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone