Home / Tag Archives: pasarelave

Tag Archives: pasarelave

FOTOT e nxehta nga Bella Hadid dhe Hailey Baldwin

Ato janë dy supermodelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe Bella Hadid dhe Hailey Baldwin po shijojnë pushimet në Miami.Supermodelet janë fotografuar së bashku në pishinë.Të veshura me bikini yjet e pasarelave dukeshin shumë seksi.Bella ngriti temperaturat ndërsa vuri në pah të pasmet e saj. (TemA)

Lexone