Home / Tag Archives: parodistet

Tag Archives: parodistet

Kejvina vë në siklet parodistët e Vlorës: Çfarë nuk ju punon?

Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni ishin të ftuar mbrëmë në “Xing me Ermalin”, ku me batutat e historitë që kanë treguar i kanë bërë të gjithë të qeshin, por siç dihet pyetja më pikante vjen nga Kejvina e cila i ka vënë në siklet sot të ftuarit.“Çfarë nuk ju punon më si dikur në shtëpi?”, i pyeti Kejvina Afrimin dhe Agronin të cilët fillimisht u habitën nga pyetja dhe qëndruan pa folur.Pasi u mendua pak, Agroni u përgjigj: “Grirësja e mishit”. “Pajisjet elektronike në fakt janë vjetëruar duhet t’i ndërrojmë”, tha Afrimi.

Lexone