Home / Tag Archives: paresot

Tag Archives: paresot

Ja si e nisin ditën Albani dhe Miriami

Janë padyshim çifti më i dashur i publikut. Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë arritur të marrin zemrat e publikut pa dallim moshe, . Çifti simpatik kanë edhe vajzën të cilës edhe i kushtuan këngë disa javë më parë. Sot çifti nisën ditën herët me disa imazhe tejet të bukura, …

Lexone